Обмежили Ваші права на власність? Є питання з узаконенням перепланування житла? Питання можуть бути різними, наприклад, визнання права власності на житлове приміщення, його розділ, визначення порядку користування, участь в пайовому будівництві, приватизація, виселення. Даний список можна продовжувати до нескінченності.
Уважно проаналізуємо саме Вашу проблему і підберемо оптимальний варіант вирішення.
Сфера діяльності житлового адвоката
- Усні та письмові консультації з житлових питань
- Ведення справ в суді по житлових справах, оскарження судових рішень пов'язаних з нерухомістю
- Правовий аналіз, розробка договорів та угод (складання договорів купівлі-продажу житла, дарування, обміну), підготовка пакету документів для укладання угоди з нерухомості
- Відшкодування шкоди викликаного затопленням, залиттям квартири (судові спори з ЖЕУ, КК, ТСЖ)
- Визнання, оспорювання угод з житлом; спори по недійсності угод (договору купівлі-продажу квартири, житлового будинку; договору дарування, заповіту)
- Спори щодо приватизації житла
- Питання пайової участі в будівництві (договір пайової участі в будівництві)
- Питання по реєстрації в житлових приміщеннях, постановка і зняття з реєстраційного обліку не проживають осіб;
- Вселення в житлове приміщення
- Виселення з житлового приміщення
- Визнання громадянина таким, що втратив право користування житловим приміщенням
- Визначення порядку користування житловим приміщенням
- Розділ житлового приміщення між членами сім'ї, подружжям
- Визнання права власності на житлове приміщення; виділення, зміна часток у праві спільної часткової власності
- Питання по спадкоємства житлових приміщень
- Спори по житлу між спадкоємцями
- Поновлення пропущеного строку з оформлення спадкових прав
- Спори з перепланування житлових приміщень
Як виконується розділ житлового приміщення?
Якщо власникам житлового приміщення не вдалося домовитися про їх розподіл мирним шляхом, то він може бути виконаний в судовому порядку. Допоможемо Вам скласти коректну позовну заяву, а також захистимо Ваше право на частину нерухомості в рамках судового засідання. Зверніть увагу на те, що деякі приміщення можуть бути визнані неподільними, і тоді суд зможе лише виділити власникам певні частки в житло для користування. Поговорити докладніше про Вашу конкретну ситуацію ми зможемо під час безоплатної первинної консультації.
Чи можна виселити людину з житлового приміщення?
Виселення з житлового приміщення - це справи, якими ми не раз займалися в рамках судової практики. Родичі-бешкетники, колишнє подружжя, приятелі алкоголіки - сусідство з такими людьми може завдавати масу незручностей. У ряді ситуацій дійсно можна добитися їх виселення в судовому порядку, якщо зібрати всі необхідні документи і професійно представити справу в рамках засідання. Звертайтеся до нас і ми озвучимо, наскільки реально виселити неугодних Вам сусідів і досягти цієї мети.
Чи допоможете Ви виконати вселення в житлове приміщення?
Кожна людина має право на власний дах над головою, проте реалізувати це право часом буває непросто. Якщо у Вас не виходить вселитися в приміщення, в якому Ви можете проживати за законом (через перешкоди, які чинять інші мешканці цього приміщення), то Вам необхідно домагатися вселення в судовому порядку. Ми допоможемо Вам зібрати документи, що підтверджують Ваше право на спірне житло, і довести це право під час судового засідання.
Чи займаєтесь Ви визнанням права власності на житлове приміщення?
Наш досвід в житлових суперечках дозволяє нам успішно представляти інтереси довірителів навіть в найскладніших справах, що стосуються прав власності на приміщення житлового призначення. Необхідність у відкритті такої справи може виникнути при пайовому будівництві житла, порушення умов договору купівлі-продажу нерухомого майна, суперечках про спільно нажите майно під час шлюборозлучного процесу та інших випадках втрати / відсутності законного права власності на кімнату / квартиру / будинок.
Навіщо потрібна допомога адвоката в суперечках про приватизацію житла?
Під приватизацією розуміється передача житлового приміщення, займаного громадянином України за договором соціального найму, в його особисту власність. При цьому громадянин може отримати відмову в проведенні даної процедури. Записати в договір приватизації співмешканців проти їх волі не можна, через що громадяни нерідко йдуть на хитрощі і обмежують права інших мешканців. І це лише деякі з можливих причин судових суперечок про приватизацію житла. Щоб відстояти Ваше право на житлову нерухомість, потрібна допомога професійного адвоката.
Чи займаєтесь Ви спорами по житлу між спадкоємцями?
Нерухомість - один з найпоширеніших пунктів спадщини. Якщо розібратися з нею самостійно не вдалося, то ми допоможемо Вам захистити майнові права в рамках судового розгляду. Зверніть увагу на те, що спадщина може бути прийняте тільки в межах півроку з дня смерті спадкодавця. Якщо Ви пропустите цей термін - воно буде вважатися втраченим. Однак, в деяких випадках, Ви можете звернутися до суду для відновлення своїх прав навіть в подібній ситуації.